کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

مرگ 11 نفر در ژاپن

01 مرداد 1397

مرگ 11 نفر در ژاپن بر اثر گرما


در 48 ساعته گذشته 11 نفر در شهر توکیو کشور ژاپن فوت کرده اند. ده ها تن از مردم در سراسر ژاپن جان خود را از دست داده اند. کشور ژاپن در معرض طوفان تابستان می باشد. حداقل 44 نفر از 18 تیرماه فوت کرده اند.


براساس اعلام سازمان هواشناسی ژاپن ، در این منطقه ، دمای جیوه در نزدیکی Kumagaya، به 41.1 درجه افزایش یافته است، که بالاترین میزان آن در کشور ژاپن می باشد. مسئولین، مردم را به نوشیدن زیاد آب ، استفاده از تهویه مطبوع و جلوگیری از برخورد با نور خورشید توصیه کرده اند.


japan_11_person_death_shabavizparvaz_01


japan_11_person_death_shabavizparvaz_02


به گفته تحلیلگران ژاپنی ، افراد سالخورده ، کسانی که دارای آسم و نارسایی قلبی هستند ، بسیار مراقب خود باشند . خستگی گرمایی و سکته مغزی ، کم آبی ، میگرن ، کم خوابی و تغییر خلق و خوی ناشی از گرمای زیاد می باشد.


این روزهای مادر و پدرهای ژاپنی به بچه های خود توصیه می کند ، برای بازی از خانه بیرون نروند در صورتی که در گذشته بچه ها را تشویق می کردند فعالیت بیشتری داشته باشند و در خانه نمانند.


japan_11_person_death_shabavizparvaz_03offer_tours_turkey_shabavizparvaz_01 offer_tours_turkey_shabavizparvaz_02 offer_tours_turkey_shabavizparvaz_03


نظر