کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

آقای سیامک اخوان اقدم

خاطرات مارماریس

سال 94 سفری رویایی به مارماریس زیبا و فراموش نشدنی داشتیم و با راهنمایی و پیشنهاد عالی پرسنل پرمهر شباویز پرواز هتل فوق العاده کلاب توربان را انتخاب کردیم که اقامت در این هتل خوشی های سفر را دوچندان نمود.

معمولا در هتلهای شهرهای ساحلی ترکیه هرشب برنامه هایی برای سرگرمی مسافران اجرا می شود . یکی از این برنامه ها مسابقه بین زوجها از ملیتهای مختلف است. در یکی از شبهای اقامتمان در کلاب توربان این مسابقه اجرا شد و ما هم برای اینکه نشان دهیم ایرانیان مردمانی شاد ، سر زنده و اهل تعامل با دنیا هستند تصمیم گرفتیم در این برنامه شرکت کنیم ، دست خود را بالا بردیم(البته اصلا فکر نمی کردیم که انتخاب شویم) ولی از بد روزگار (!) انتخاب شدیم .

shabavizparvaz_marmaris_03از آنجاییکه تسلط بسیار زیادی به زبان انگلیسی داشتیم (درحد it is a book) نفسمان از استرس بند آمده بود. روی سن آمفی تاتر چهار جفت صندلی و جلوی هرکدام یک میز قرار داشت . ما را به سمت صندلیها راهنمایی کردند ، بر روی میزها آبمیوه های خوشرنگ و لعابی قرار داده بودند در حین نشستن و مستقر شدن ناگهان میز جلوی ما سرنگون شد و لیوانها افتاد و شکست و ما حسرت به دل آن آبمیوه های خوشرنگ نگاهی به همدیگر کردیم و هرکدام فکر می کردیم که آن یکی پایش به میز خورده و گند زده البته بعدها در ویدیو چک معلوم شد که بنده کاملا بی تقصیر بودم . بگذریم .

مسئولین صحنه آمدند و تمیزکاری انجام دادند ، میز را دوباره چیدند و مسابقه شروع شد. چهار زوج بودیم ایرانی، روس، ترک و گرجستانی قسمت اول مسابقه به قدرت نفس زیادی بستگی داشت و با توجه به اینکه شش های بنده به دود قلیان های ایران بیش از اکسیژن عادت دارد لذا موفقیتی کسب نکردیم.

در آیتم دوم هم قدرت بدنی حرف اول را می زد که روسهای گرامی با هیبت آرنولد شوارتزینگر در این زمینه سرآمد همه بودند و ما پشه ای بیش نبودیم. بخش دیگری هم بود که قرعه کشی می شد و هر زوج باید به عمل قبیح حرکات موزون می پرداختند. قرعه ما درآمد و مجری با شور و شعف فراوان گفت هیپ هاپ .


shabavizparvaz_marmaris_02

حالا من علامت تعجب روی سرم و خانمم هم هاج و واج ، از مجری پرسیدم وات ایز دیس ؟ پیف پاف؟ و اون هم خندید و گفت شروع کنید و از روی حرکات من انجام بدهید ما هم اول آمدیم حرکات او را تقلید کنیم که دیدیم داریم شبیه عروسکهای بادی جلوی رستورانها با دستهایمان بال بال می زنیم به هرحال در آن شرایط بحرانی ناگهان تصمیم گرفتیم که فرهنگ فولکلور گیلانی را با حرکات موزون قاسم آبادی به جهانیان معرفی کنیم و اسیر فرهنگ منحط غربی نشویم ،

shabavizparvaz_marmaris_04


با اینکار باعث تعجب و سپس انبساط خاطر حاضرین شدیم. بهر حال در اولین رقابت بین المللی زندگی مان ناکام ماندیم اما همین جا قول می دهیم اگر این سری در کلاب توربان حضور یافتیم حتما بر روی سکو برویم و جبران کنیم . به امید سفرهای شاد و پرخاطره برای همه شما عزیزان از اینکه حوصله کردید و خاطره بنده را مطالعه نمودید بسیار سپاسگزارم. 

جهت مشاهده تصاویر بیشتر هتل کلاب توربان کلیک کنید .

جهت مشاهده تورهای مارماریس کلیک کنید .

club_turban_marmaris

نظر