کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

آقای محمدی زاده

خاطرات کوش آداسی

سلام

شباویز آژانس حرفه ای و کارآمدی بود و بدون شک هر برنامه ای که داشت و قول داده بود اجرا کرد .

من اواخر اردیبهشت امسال به همراه دختر و همسرم و پدر و مادر ایشان به مدت 6 شب و 7 روز در یکی از بهترین هتل های شهرزیبا و سرسبز کوش آداسی اقامتی رویایی و بسیار عالی داشتیم . سفری که برای هر سن و هر سلیقه و هر ملت و فرهنگی مناسب بود .

انواع خوراکی ها ، نوشیدنی ها ، تفریحات ، گردش و خرید و دیدار از بناهای تاریخی و در کل هر آنچه از یک مسافرت خوب انتظار دارید یکجا فراهم بود. تنوع غذا و نوشیدی و دسر و میوه آنقدر زیاد که حتی در آن یک هفته اقامت فرصت استفاده کردن از تمام آن خوراکی ها یا بهتر بگم نعمت های لذیذ نبود .

برنامه های شاد و متنوع برای کودکان باعث شده بود که بیش تر از هرکسی و بیش از مسافرتی به دختر کوچک من خوش بگذرد. یکی از نکات بسیار مثبت این سفر تور لیدری بود که آنجا به مسافرین خدمات میداد به نام ایمان که واقعا حرفه ای و با شخصیت بود که علاوه برکارآمدی ، رابطه صمیمانه و دوستانه ای با مسافران برقرار کرده بود ، و وقت شناسی و حوصله ای که در گشت ها و گردش های شهری داشت باعث ایجاد رضایت در مسافرت شده بود و در یک کلام یک راهنمای تور به تمام معنا بود و بر خلاف خیلی از شرکت های دیگر اصلا بدنبال سرکیسه کردن مسافرین نبود .

خاطره جالب من این بود که روز آخر برای ترنسفر فرودگاهی ما فرصت گشت در ازمیر داشتیم و برای گشتن و یا خرید از هر محل فرصتی مشخص به ما میدادند ، و همین شد که یک خانواده دیر به اتوبوس برگشت و ما و بقیه مسافرین حدود 20 دقیقه منتظر ایشان و به دنبالشان بودیم و قرار شد جریمه شان کنیم و به همه اتوبوس بستنی بدهند و آنها هم وقتی دیدند اینطوری هست قبول کردند و 100 دلار به ایمان دادند ولی وقتی دیدیم که آنها رفته اند سیسمونی بخرند همه خوشحال شدیم و از خیر بستنی گذشتیم ولی خوب کلی خندیدیم و شوخی و مزاح کردیم. در آخر بازم از شباویز و ایمان که نماینده شرکت خدمات گردشگری در کوش آداسی بود واقعا تشکر می کنم.

نظر