کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

اسامی برندگان مسابقه عکاسی شباویز

HEADER

مسابقه عکاسی ویژه عید نوروز 95 شباویز تمام شد ولی مسابقات عکاسی شباویز همیشه ادامه دارد.از همین الان اعلام می کنیم موضوع مسابقه عکاسی ویژه تابستان زیباترین لبخند فرزندان دلبند شما می باشد. در مسافرت های خود زیباترین لبخند های کودکانتان را به تصویر بکشید و برای ما بفرستید و در تابستان یک هفته مهمان هتل HILTON DALAMON   پنج ستاره باشید. 

در این مدت عکس‌های زیادی به دست ما رسید که پر بود از لحظه‌های شاد و فراموش‌نشدنی. واقعاً انتخاب سختی بود. تک‌تک عکس‌ها به‌دقت بررسی شدند و جناب آقای روزبه ملکی (کارشناس ارشد عکاسی) 3 عکس از عکس‌های شما را بر اساس معیارهای عکاسی انتخاب کردند.

با تشکر از همه‌ی دوستانی که در مسابقه‌ی عکس سفر شرکت کردند و همچنین آژانس مسافرتی شباویز که حامی این مسابقه بود.

دوستانی که برنده شدند 6 روز نوروز را در ترکیه مهمان آژانس شباویز خواهند بود. لطفاً برای آگاه شدن از نحوه‌ی دریافت جایزه‌ی خود، منتظر تماس ما باشید.

امیدواریم در مسابقه‌های بعدی از بین شما عزیزان هم برنده‌ی جایزه داشته باشیم.

با ما همراه باشید.

mahdi_arabasadi

[نفر اول: آقای مهدی عرب اسدی]

این عکس در کشور ارمنستان ثبت شده است. گوشه ای از یک فستیوال محلی در تاتو؛ نزدیک صومعه ای قدیمی و یکی از نمادهای ارمنستان. جایی که گروهی محلی، محصولات تولیدی خود - اغلب خوراکی - و موسیقی را پیچیده در نسیم خنکِ کوهستانِ سبزِ تاتو به مسافران پیشکش می کردند.

behnam_andalib

[نفر دوم: بهنام عندلیب]

هتل 5 میلیون ستاره، دماوند، چمن بن

ali_noorani

[نفر سوم: علی نورانی]

کشور هلند به آبراهه های زیبا و سرسبزی (و البته گلهاش) معروفه، آنقدر زیباست که دیدنش آدم رو به وجد میاره و در عین حال گذراندن وقت در شهرهای اون بسیار آرامش بخشه. اکثر آدمها در شهرهای این کشور با دوچرخه عبور و مرور می کنند و هوا فوق العاده پاکه و آب شهری اون از با کیفیت ترین آبهای دنیاست. هیچ خبری از سر و صدای ناهنجار و سرعت ماشین ها و دود و دم و آلودگی و بداخلاقی نیست. در کل بعد از سفر هلند احساس سلامت و شادابی فوق العاده ای به شما دست میده.

نظر