کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

بلیط پگاسوس

بلیط های هواپیمایی پگاسوس را از شباویز بخواهید. کادر مجرب  شرکت شباویز با سال ها تجربه در رزرو بلیط های پگاسوس آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. اطلاعات جامع در مورد خرید بلیط هواپیمایی پگاسوس ، خرید اضافه بار و بار پگاسوس ، نحوه کنسلی بلیط های پگاسوس و ... را از شباویز پرواز بخواهید.

تلفن دفتر شباویز : 88610830 - 021

ایرلاین هواپیمایی پگاسوس بین شهر استانبول و شهر های مختلف در اروپا پرواز دارد . شرکت هواپیمایی پگاسوس فرصت بسیار خوبی از لحاظ ارزانی قیمت بلیت از تهران به اروپا را فراهم کرده است . نکته مهمی که مسافرین عزیز باید دقت کنند این است که کلیه پروازهای هواپیمایی پگاسوس به استانبول از فرودگاه سابیها برگزار می شود ، بنابراین از تمامی مسافرین عزیز خواهشمندیم در صورتیکه ادامه مسیر دارند ، حتما ً به این نکته دقت فرمایند.

یکی از مهمترین ویژگی های ایرلاین پگاسوس اجرای سالیانه و هر روز هفته پرواز به مقصد استانبول نقش مهمی در انتقال مسافرین به کشور ترکیه را داشته است.

ویژگی های هواپیمایی پگاسوس :

  1. اجرای پروازهای منظم و سر وقت در کلیه مسیرهای پروازی
  2. دارای بهترین ساعات کانکشن جهت رفاه مسافرین خود در کلیه مسیرها با کمترین معطلی در فرودگاه
  3. برترین ایرلاین اروپایی از لحاظ اجرای پروازها به موقع و به روز بودن ناوگان در سالهای 2010 تا 2014
  4. ارائه بلیط های یکطرفه ، دو طرفه و مدت دار در کلیه مسیرها
سوالات متداول هواپیمایی پگاسوس

7 علت که بلیط پگاسوس آنلاین خرید نکنید .لطفا کلیک کنید .

شماره تماس شرکت شباویز  :  8861080 - 021

pegasus

پروازهای هواپیمایی پگاسوس:

پرواز پگاسوس با اجرای منظم و همه روزه به کلیه شهر های به کلیه شهرهای ترکیه و بسیاری از شهرهای اروپا سهم مهمی در جابه جایی مسافران دارد. هواپیمایی پگاسوس با استفاده از سیستم LOW COST و با حذف برخی از سرویسهای خود یکی از ارزانترین پروازهای اروپا می باشد. شرکت خدمات مسافرتی شباویز پرواز دفتر فروش پرواز پگاسوس در ایران می باشد. شرکت هواپیمایی پگاسوس از سال 1382 با پرواز به ازمیر و آنتالیا وارد ایران شد و از همان سال با اجرای پرواز به صورت روزانه به استانبول و در ادامه مسیر به شهرهای اروپا سهم مهمی را در ارائه خدمات مسافرین عزیز دارد. شرکت خدمات مسافرتی شباویز پرواز دفتر فروش پرواز پگاسوس در ایران می باشد. شرکت پگاسوس در سالهای 2010 - 2011 - 2012 - 2013 بهترین ایرلاین پروازهای به موقع با ساعات کانکشن در اروپا شده است.

کلیک کنید و فیلم هواپیمایی پگاسوس را مشاهده کنید .

pegasus_shabaviz_tehran_001

تاریخچه شرکت هواپیمایی پگاسوس :

شرکت پگاسوس فعالیت خود را با 4 فروند بوئینگ 737 آغاز نموده و به طور میانگین هر سال با اضافه کردن 2 فروند هواپیمای جدید ناوگان خود هم اکنون با 50 فروند پرواز بوئینگ 737 جزوه یکی از بزرگترین ایرلاینهای اروپا می باشد . شرکت هواپیمایی پگاسوس ایرلاین یکی از شرکت های خصوصی کشور ترکیه می باشد که از سال 1992 فعالیت خود را آغاز نموده و به طور میانگین هر سال 2 فروند هواپیماهای بوئینگ 737-800 به ناوگان خود اضافه نموده است و هم اکنون با 47 فروند هواپیماهای نسل جدیداین مدل به تمام شهرهای ترکیه و اکثر شهرهای مهم اروپایی پروازهای منظم دارد.

هر آنچه که باید در مورد پرواز پگاسوس بدانید. کلیک کنید .

pegasus_shabaviz_tehran

منو غذایی هواپیمایی پگاسوس :

منوهای غذایی هواپیمایی پگاسوس حق نظر مسافرین را محترم می شمارد و بر اساس سلیقه آنها اقدام به سرو غذا در هواپیما می نماید . مسافرین می توانند 24 ساعت قبل از پرواز خود منوی مورد نظر خود را انتخاب کنند تا از شما به بهترین شکل پذیرایی شود.

ketring

کلمات کلیدی :بلیط پگاسوس ، قیمت بلیط پگاسوس، حمل حیوانات با هواپیمایی پگاسوس ، جریمه کنسلی پگاسوس ، رزرو بلیط پگاسوس ، فروش بلیط پگاسوس، رزرواسیون بلیط پگاسوس، فروش بلیط پگاسوس ،  پگاسوس در ایران ، شباویز فروشنده بلیط های پگاسوس

shabavizparvaz_ticket_pegasus_mollasadra_نماینده فروش بلیط پگاسوس در ملاصدرا تهران

 لینک های مرتبط :

مسیرهای هواپیمایی پگاسوس | پرواز پگاسوس | سوالات متداول | ایرلاین پگاسوس (PEGASUS AIRLINES)  |  کترینگ پگاسوس  |  بلیط پگاسوس به 7 علت بلیط پگاسوس را آنلاین نخرید حمل حیوانات با هواپیمایی پگاسوس | پگاسوس ایرلاین | جریمه کنسلی بلیط پگاسوس | دفتر پگاسوس  | خرید بلیط هواپمایی پگاسوسمعرفی سایت های پگاسوس اطلاعات فرودگاه های پگاسوس | برنامه پروازهای پگاسوسگم شدن و آسیب دیدن بار در پگاسوسقیمت بلیط پگاسوس به استانبول | قیمت پروازهای داخلی ترکیه پگاسوس | قیمت اضافه بار پگاسوسTICKET PEGASUS AIRLINE | هواپیمایی پگاسوس ملاصدرا | رزرواسیون بلیط پگاسوس شباویز  پگاسوس | قیمت بلیط پگاسوسبه 7 علت پگاسوس را آنلاین نخرید |

نظر