کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

به 7 علت پگاسوس را آنلاین نخرید.

به 7 علت پگاسوس را آنلاین نخرید. 

Pegasus_Airlines2

شباویز پرواز فروشنده بلیط پگاسوس، اطلاعات کاملی درباره خرید بلیط هواپیمایی پگاسوس به طور مستقیم از سایت هواپیمایی پگاسوس را ارائه می کند . این خرید همواره رزرو و خرید بلیط های پگاسوس به صورت مستقیم دارای معایب و مزایایی است که در ادامه به آن موارد اشاره می کنیم.

گسترش تکنولوژی و افزایش کارت های اعتباری باعث شده است، هر کسی  به راحتی از سایت مورد نظر خود خرید کند. اطلاع رسانی و افزایش تبلیغات ، اپلیکشن های اجتماعی و ... همه و همه باعث سهولت امر خرید شده اند. اما !!

آیا هر سایتی مورد اعتماد است؟

آیا هر شیوه خریدی صحیح است؟

آیا کسانی نیستند در این مسیر که به دلیل سودجویی خود رقم های بی رحمانه ای را از مردم مطالبه کنند؟

آیا آشنایی کافی با مراحل خرید سایت مورد نظر دارید؟

از آنجایی که شباویز پرواز دفتر فروش رسمی شرکت هواپیمایی پگاسوس می باشد .با سال ها تجربه صدور بلیط های هواپیمایی پگاسوس در خدمت مردم می باشد و در طول هفته با مشکلات خرید آنلاین بلیط پگاسوس از طرف مردم مواجه است. در مسیر فروش بلیط های پگاسوس سایت های متعددی به وجود آمده است و مردم عزیز به دلیل داشتن کارت اعتباری، خود سعی در خرید بلیطهای مورد نظر از این سایت ها می کنند.

خوب است بدانید همه ی سایت ها به صورت مستقل کار نمی کنند و ممکن است به یکدیگر وصل باشند و طی این سلسله مراتب قیمت ها به صورت پلکانی افزایش یابد. در نتیجه توصیه می شود به شش علت که در ادامه به آن ها اشاره می شود به صورت آنلاین بلیط پگاسوس را خرید نفرمایید و این کار را به مشاوران دفتر شباویز بسپارید و با خیال راحت به مسافرت خود بروید.

1. امکان تغییر تاریخ بلیط پگاسوس

2. خرید اضافه بار هواپیمایی پگاسوس

3. کترینگ هواپیمایی پگاسوس

4. تغییر نام بلیط پگاسوس

5. کنسلی بلیط های پگاسوس

6. پاسخ گویی به شکایات

7. ارز دولتی به شما تعلق نمی گیرد.

توضیح موارد فوق:

وقتی در سایت پگاسوس توسط کارت های اعتباری مثل مستر کارت Master Card  و ویزا کارت Visa Card بلیط های پگاسوس را خرید می کنید ، در اکثر مواقع مبلغی نشان می دهد از روشی که آژآنس ها بلیط های سیستمی را خرید می کنند بیشتر نشان می دهد. دلیل این افزایش نرخ درصد کارمزدی است که در لحظه شارژ ویزا کارت و مستر کارت بر روی قیمت بلیط شما اعمال می شود.

در زمان خرید بلیط های پگاسوس باید به درستی انتخاب ها انجام شود تا بتوان در آینده تغییراتی در تاریخ بلیط انجام داد. بلیط های پگاسوس به دلیل low coast بودن  دارای جریمه تغییر اطلاعات می باشد. شما می توانید با مشاوران ما صحبت کنید و هر گونه کترینگی که مد نظر دارید از قبل خریداری کنید . تغییر نام در بلیطهای پگاسوس کلا وجود ندارد . اگر شما مایل باشید که بلیط خود را کنسل کنید با مشکلاتی روبه رو می شوید که ممکن است تمام پول شما از دست برود. در آخر نیز به این نکته اشاره می کنیم که پگاسوس به علت low coast بودن ، دفتر نمایندگی های فروش دارد و دفتری جهت پیگیری شکایات مردم ندارد. کسانی که علاقمند هستند ار ارز دولتی استفاده کنند ، نباید به صورت آنلاین بلیط تهیه کنند زیرا مهر آژانس برای گرفتن ارز دولتی اهمیت دارد. بهتر است رزرو بلیط را به ما بسپارید و بدون دغدغه ، با خاطری آسوده و با بهترین قیمت بلیط خود را خریداری کنید. هدف اصلی شباویز ارائه بهترین خدمات به هم وطنان می باشد .

شماره دفتر شباویز پرواز : 88610830 - 021

شماره مواقع ضروری : 09123219626

PEGASUS_ARILINES_SHABAVIZPARVAZ_هواپیمایی پگاسوس_شباویز نماینده مرکزی هواپیمایی پگاسوس_خرید بلیط پگاسوس_بلیط پگاسوس_رزرو بلیط پگاسوس_هواپیمایی پگاسوس_شباویز هواپیمایی پگاسوس_شباویز نماینده فروش رسمی هواپیمایی پگاسوس در ملاصدرا تهران_تلفن دفتر شباویز نماینده فروش بلیط پگاسوس : 88610830_پگاسوس

کلمات کلیدی :

هواپیمایی پگاسوس|خرید آنلاین بلیط پگاسوس|بلیط پگاسوس|شباویز رسمی بلیط پگاسوس|شباویز پرواز فروشنده بلیط پگاسوس|بلیط های پگاسوس|بلیت های پگاسوس|بلیط پگاسوس|پگاسوس|پگاسوز|هواپیمایی پگاسوس|کنسلی بلیط پگاسوس|جریمه کنسلی پگاسوس|

نظر