کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

خانم شجاعی

خاطرات کوش آداسی

 خاطره بیاد ماندنی من نخوردن کیک تولدم هست.

ماجرا از این قرار بود که پارسال حوالی عید فطر بود که عشقم یهویی با گرفتن تور کوش آداسی سورپرایزم کرد . ما در طول این مدت آنقدر با برنامه های متنوع و جالبی که تور طراحی کرده بود غرق خوشی شده بودیم که روز تولدم 20 تیر یادم رفته بود و عشقم اون روز گفت که لیدر مثل شبهای قبل برنامه تفریحی گذاشته و قراره که به محوطه تفریحی هتل برویم .

در محوطه تفریحی هتل فضای شاد و موزیک شاد پخش می شد و خیلی خوش می گذشت . عشقم یهویی گفت خسته شدم من حال ندارم یکیم بشینیم و ما نشستیم ، نشستیم ، نشستیم تا من حوصله ام سر رفت و داشتم شروع می کردم به غرغر کردن که یکدفعه با آهنگ تولد و فشفشه ها و آوردن کیک تولد و کادو من هنگ کردم و نفهمیدم که دقیقا باید چیکار کنم ولی از خوشحالی داشتم پردر می آوردم .

نگو عشق شیطون من در این مدت تولد گرفتنه منو با لیدر تور هماهنگ کرده بود و قرار شده بود در دیسکو برام تولد بگیرن اما بیاد ماندنی ترین قسمت خاطره اینجا بود که من نتونستم از کیک تولدم بخورم چونکه بعد از آوردن کیک و عکس گرفتن رفتیم برقصیم ولی برگشتنی دیدیم کیک تولد روی میز نیس و من دوباره هنگ کردم.

با تشکر از کسایی که روز تولدم سورپرایزم کرده بودن و کسایی که کیک تولدمو خورده بودن.

KUSADASI_TOUR_SHABAVIZPARVAZ_TURKEY_تور کوش آداسی_تورهای کوش آداسی_تور کوش آداسی نوروزی_هتل های کوش آداسی_کوش آداسی کجاست_تور لحظه آخری کوش آداسی_کوش آداسی بهتره یا آنتالیا_شباویز پرواز مجری تورهای کوش آداسی_شماره دفتر شباویز پرواز : 8610830 با ما تماس بگیرید .

نظر