کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

درباره دیدیم

درباره دیدیم 

دیدیم در سواحل اژه ترکیه یک شهر کوچک با ریشه های دهکده ماهیگیری است. همچنین دیدیم، به عنوان یکی از ارزان ترین ، اماکن شهری برای خرید ملک در ترکیه ، جامعه مهاجمی بزرگ را به خود جلب کرده است. از سال 2012 ، جمعیت ثبت شده در دیدیم کمی کمتر از 60،000 نفر بود ، اما به دلیل مقدار زیاد اراضی بلااستفاده در دسترس برای ساخت و ساز ، این جمعیت همیشه در حال رشد است و این منطقه محبوب است که ترک ها به دنبال خانه های تفریحی هستند.

این دو نام وقتی به وجود آمدند که دهکده کوچک آلتینکوم با مرکز شهر کوچک دیدیم بزرگ شد و به یک منطقه تبدیل شد. با این حال ، Altinkum به طور سنتی به مناطق کنار ساحل اشاره می کند در حالی که دیدیم در داخل کشور است. نام "Altinkum" به ماسه های طلایی ترجمه شده است و این به طور معمول نشان دهنده وضعیت آن در صحنه گردشگری به عنوان یک مقصد کنار ساحل است ، در حالی که بسیاری از گردشگران ، مهاجران و ترک های خارجی تابستان را در این منطقه می گذرانند.

اماکن مورد علاقه در Altinkum

معبد آپولو قابل توجه ترین مکان است. قدمت آن از زمان خود به عنوان یک مرکز پرستش بت پرست ، پایان راه مقدس معروف را که یک مسیر زیارتی از شهر باستانی میلتوس بود ، مشخص می کند. به عنوان یک اوراکل مشهور از دنیای هلنیستی ، تقریباً به اوراکل دهلی در یونان نزدیک می شود و با ادامه کار ساخت و ساز ، این بزرگتر نیز می شد. با تقدیم به خدایان یونانی آپولو و آرتمیس ، این محبوب ترین جاذبه گردشگری در منطقه است.معبد آپولومهمترین پروژه ساختمان Altinkum D-Marin بود که یکی از بزرگترین دریاهای ترکیه است. با تکمیل هزینه ای بالغ بر 50 میلیون دلار ، این تکمیل این شهر را قادر ساخت تا تبدیل به قطب مورد علاقه افرادی شود که سوار بر رودخانه ترکیه است. این هتل دارای 1100 قایق بادبانی و یک کلاه قایق بادبانی ، بانک ، هتل با استخر و رستوران ، کافه تریا ها ، مغازه ها و یک باشگاه ساحلی است که یک مکان محبوب برای عروسی ها است.مناطق قابل توجه Altinkum

محله های ترکیه به نام Mahallesi و در Altinkum و Didim ، 16 مورد از آنها وجود دارد. برخی از آنها به دلیل نزدیکی به بانک ها ، مغازه ها ، رستوران ها و مسیرهای اصلی حمل و نقل ، از سایرین بسیار مشهور و محبوب هستند

Altinkum Mahallesi به منطقه 2 ساحل اشاره دارد که در بسیاری از هتل ها ، کافه ها و رستوران ها قرار دارد. اکثر خواص در اینجا در طی 10 تا 15 دقیقه پیاده روی تا ساحل 2 قرار دارند که در طول تابستان برای ورزش های آبی آن محبوب است.

ینی محللی محله ای کوچک است که در کنار آتاتورک کاددیه نشسته است و اصلی ترین جاده در داخل شهر و سواحل است. این محله علاوه بر اینکه در 2 پارک پارک سبز واقع شده است ، در نزدیکی اکثر امکانات و امکانات عمومی قرار دارد و یک منطقه ایده آل برای زندگی در فواصل نزدیک ساحل و همچنین شهر اصلی Yenihisar است.

Camlik Mahallesi به منطقه اطراف ساحل سوم و در نزدیکی مارینا اشاره دارد. به دلیل منظره دریا و فاصله نزدیک با ساحل ، قیمت ملک به طور معمول در این منطقه بیشتر است. همچنین منطقه ای است که با ساخت ویلا بسیار متمرکز است. و همچنین یک سوپرمارکت با اندازه متوسط ​​، چند بار و رستوران وجود دارد و همچنین دسترسی مستقیم به یک مسیر حمل و نقل که از مارینا به مرکز شهر اصلی Yenihisar می رود.

گفتنی است ، در حومه Altinkum منطقه کوچکی به نام Mavisehir به دلیل رستوران های ماهی و بازار شبانه در تابستان محبوبیت زیادی دارد. علاوه بر دسترسی به سواحل زیبا و تمیز ، بسیاری از Mavisehir ریشه های روستای ماهیگیری معمولی خود را حفظ کرده است.مویسیزیردر جهت دیگر ، شهر اکبوک نیز به دلیل اجتماع بزرگ مهاجرانش رشد کرده است. بار دیگر ، اکثر خواص ویلا هستند و قیمت ها بالاتر است زیرا خلیج آن در یک تپه کوچک متمرکز شده است ، بنابراین ، از اکثر زاویه ها منظره دریا را شگفت انگیز می دهد. زندگی در Akbuk نیز در حوالی بندر متمرکز است.

سواحل Altinkum

طبیعتا همانطور که از نام آن به ماسه های طلایی ترجمه می شود ، سواحل یک مرکز کانونی توچال هستند. این منطقه با بسیاری از یخ ها و خلیج های کوچک پراکنده است اما سه سواحل اصلی وجود دارد که 1 ، 2 و 3 هستند. مورد دوم برای غواصی غواصی محبوب است ، ساحل 2 برای فرودگاه های آبی ایده آل است در حالی که شلوغ ترین ، به خصوص در اوج تابستان ، ساحل اول است و احتمالاً به دلیل قرار گرفتن در مرکز تفریحی ساحلی Altinkum است.

خرید در Altinkum

از نظر غذا ، هر نیاز برای رفع آن تأمین می شود. سه جاده اصلی در بازار اصلی ، بازارهای هفتگی و هفتگی در چهارشنبه و شنبه وجود دارد که به دلیل داشتن میوه ارگانیک و سبزیجات با قیمت ارزان بسیار محبوب هستند. در تابستان ، برخی از ترک ها آنچه را ناهار خوری اژه تشکیل می دهند تشکیل می دهند که بیشتر از ماهی تازه و غذاهای دریایی است که در بازار ماهی ، جبهه بندر یا سوپرمارکت ها به فروش می رسد.

مرکز خرید Didim در نزدیکی منطقه ساحل 1 واقع شده است اما مرکز اصلی شهر Yenihisar بیشترین انتخاب را دارد زیرا گزینه های بیشتری را ارائه می دهد. از مغازه ها ، رستوران ها و دفاتر سنتی ، همچنین مرکز اصلی تجارت Altinkum است. با داشتن مغازه هایی که به جای نیاز توریستی ، نیازهای محلی را هدف قرار می دهند ، این یک چشم انداز ایده آل است

نظر