کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

دفتر فروش پگاسوس

دفتر فروش پگاسوس

شباویز دفتر فروش بلیطهای پگاسوس با بیش از 14 سال سابقه در صدور بلیط های پگاسوس سابقه درخشانی در این زمینه دارد. برای رسیدن هر چه بهتر به ارائه بهنرین خدمات ، شباویز اطلاعات کامل و جامعی در مورد هر آنچه مسافرین عزیز نیاز دارند که بدانند تهیه کرده است. اطلاعات از سایت اصلی پگاسوس ترجمه و در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

برای رزرو و خرید بلیط های پگاسوس با شماره زیر تماس بگیرید :

shabaviz_pegasus_نماینده فروش بلیط پگاسوس شباویز پرواز

دفتر شباویز پرواز که فروشنده بلیطهای پگاسوس در خیابان ملاصدرا ، اطلاعات کاملی از قبیل : 

اطلاعات کنسلی پگاسوس ، قیمت اضافه بار ، رزرو بلیط پگاسوس ، پیگیری بار گم شده یا آسیب دیده در هواپمایی پگاسوس ، حمل حیوانات با شرکت هواپیمایی پگاسوس ، تغییر تاریخ پگاسوس ،  پروازهای داخلی پگاسوس ، کترینگ پگاسوس ، درباره پگاسوس ، بلیط پگاسوس ، بلیط پگاسوس ، مسیرهای پگاسوس ،قیمت پروازهای داخلی پگاسوس ،سایت پگاسوس در ایران و سایت اصلی پگاسوس ، اطلاعات فرودگاه های پگاسوس ، و هر آنچه که شما عزیزان باید بدانید در سایت های شباویز تهیه و گذاشته شده است.

Pegasus_tehran_shabaviz_004

شما می توانید با عضویت در کانال شباویز از قیمت تورهای ترکیه ، تور آذربایجان ، تور تایلند ، تور هند ، تور چین ، تور اروپا ، تور  آفریقا ، تور مالزی ، تور سنگاپور ،تور  قبرس شمالی ،تور  قبرس جنوبی ، مطلع شوید. آخرین اطلاعات تورها و آفرهای لحظه آخری در کانال و اینستاگرام گذاشته می شود . شما می توانید تمام مراحل خرید تور و بلیط را به صورت تلفنی انجام دهید . با کانترهای مجرب ما تماس بگیرید اطلاعات کسب کنید و بلیط و مدارک را بدون حضور در دفتر تحویل بگیرید . وقت شما برای ما ارزشمند است. هدف شباویز ارائه بهترین خدمات به مسافرین عزیز می باشد. همراه شما هستیم.

آدرس دفتر شباویز پرواز : خیابان ملاصدرا . خیابان شیراز شمالی . نبش صائب تبریزی . پلاک 180

تلفن دفتر شباویز : 88610830 - 021

تلفن مواقع ضروری شباویز : 09123219626


شباویز پرواز چارتر کننده تورهای ترکیه و ارائه کننده بلیط های پگاسوس، اطلس جت ... می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر از تورها و بلیط های پگاسوس و اطلس جت ، تورهای لحظه آخری با دفتر شباویز تماس بگیرید و از بهترین خدمات بهره مند شوید. شباویز مجموعه ی کاملی از فیلم هتل ها را در سایت خود قرار داده و شما می توانید فیلم هتل ها را در سایت شباویز ملاحظه بفرمایید تا دید بهتری نسبت به هتل و تورهای مورد نظر خود داشته باشید. برای هر هتل صفحه ای اختصاص داده شده که می توانید مطالب مفید و اصلی در مورد هتل را مطالعه بفرمایید و در آخر تصاویر هتل را ببینید.

pegasus_shabaviz_tehran_001

شرکت هواپیمایی پگاسوس :

هواپیمایی پگاسوس با 70 مسیر پروازی منظم در 30 کشور جهان یکی از بزرگترین هواپیمایی های ارزان قیمت دنیا به حساب می رود. مسیرهای پروازی هواپیمایی پگاسوس عبارتند از :

آمستردام / آتن / بارسلون/باسل /بلگراد/برلین/بلونیا/بروکسل/بوداپست/بخارست/ژنو/ دوسلدورف/فرانکفورت/هامبورگ/کوپنهاک/کلن/لندن/لیو/لیون/مادرید/مارسی/میلان مسکو/مونیخ/پاریس/روم/پراگ/استکهلم/اشتوتگارد/اسکوپیا/وین/زوریخ/آدانا/آنتالیا/بالی کسیر/باتمان/بدروم/مارماریس/دیارباکر/الازیر/ارزوروم/قاضی انتپ/هاتای / ازمیر/ کایسری/قونیه/مالاتیا/موش/نوشهیر/سامسون/وان/قبرس شمالی

سایت های زیادی برای شرکت هواپیمایی بزرگ و low cost پگاسوس تولید شده است. اما مهمترین سایت پگاسوس ، www.flypgs.com  می باشد. سایت پگاسوس به ده زبان دنیا می تواند جوابگوی مراجعه کنندگان خود باشد. متاسفانه سایت پگاسوس به زبان فارسی نیست لذا مطالعه و بررسی سایت برای فارسی زبانان قدری سخت می شود. در جهت سهل کردن این مسیر با شباویز پرواز تماس بگیرید.

PEGASUS_MOLLASADRA_SHABAVIZ_PARVAZ

برچسب ها :

آژانس هواپیمایی پگاسوس، پگاسوس در ایران صدور بلیط ارزان اروپا و ترکیه، پگاسوس در تهران و ایران ،فروش بلیط هواپیمایی پگاسوس در ایران، بلیط پگاسوس، بلیت پگاسوس، پگاسوس، رزرو بلیط پگاسوس،

نظر