کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

سحر سید صدوقی

خاطرات کوش آداسی

images01در سفری که به کوش آداسی داشتیم با یک زوج که یک پسربچه داشتند آشنا شدیم. پدر ماشالله قد 2متر و بیست وزن سیصد و پنجاه قوی هیکل و قد بلند، مادر هم دوسوم همسر و بچه هم یه بچه شیطان و بی کله. نمونه واقعی کارتون خانواده عصر حجر .

shabavizparvaz_KUSADASI_01در یکی از روزها که تازه از بیرون آمده بودیم در کنار استخر داشتیم باهم صحبت می‌کردیم پسرک شیطان و بلا در یک عمل غافلگیرانه پدر مهربان کوه مانند خودش رو هل داد توی استخر با افتادن پدر هم وزن و هم حجم اون از آب استخر به بیرون پاشیده شد و همه کسانی که اون دور و بر نشسته بودند و ریلکسیشن می‌کردند مثل موش آب کشیده شدند و "اوه مای گاد" گویان شروع به خندیدن کردند.

shabavizparvaz_KUSADASI_02خلاصه آقای پدر با تی شرت و شلوار جین خیس و یک موبایل و یک مشت دلار خیس از آب بیرون آمد و با "پسرک کجایی" افتاد دنبالش. حالا پسرک ندو و کی بدو . هنوز بعد از گذشت چند سال فکر می کنم چطور ممکن است یک پسر بچه 5ساله بیست و دو سه کیلویی بابای نیم تنی خودش را توی آب پرت کند.

البته پسرک تقصیر نداشت و نسخه کوچک شده پدر جانش بود چون روز قبلش بابا جان، مادر جان را به همین منوال روانه آب استخر نموده بودند و در حالی که همسرش از درد ناله میکرد خوشحال و خندان نعره سر میداد که "رها باش هانی

KUSADASI_TOUR_SHABAVIZPARVAZ_TURKEY

نظر