کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

فرودگاه نزدیک مارماریس

فرودگاه نزدیک مارماریس

فرودگاه های مارماریس چه هستند؟

 فرودگاه اصلی شهر مارماریس فرودگاه دالامان مارماریس می باشد. فرودگاه دالامان در صد کیلومتری شهر مارماریس قرار دارد. اما فرودگاه میلاس بدروم نیز بسیار نزدیک است . فاصله ی فرودگاه میلاس تا شهر مارماریس کم تر از 150 کیلومتر می باشد. از هر دوی این فرودگاه ها به طرف مرکز شهر ، هم تاکسی هست و هم اتوبوس . کرایه ی تاکسی ها خیلی گران نیست ، اما اتوبوس ها هر نیم ساعت یک بار حرکت می کنند.

فرودگاه هایی که به طور مستقیم از انگلیس به فرودگاه دالامان پرواز دارد:

: (Airports with direct flights to Dalaman from the UK)

پرواز مستقیم از انگلستان به شهر مارماریس ترکیه و بهتر بگوییم به فرودگاه دالامان مارماریس از شهر های زیر می باشد ، قابل ذکر است که پروازها در تمام طول روز انجام می شود:

فرودگاه های LONDON -STANSTED ، منچستر ، آبردین ، بیرمنگام ، بریستول  و GLASGOW  می باشد . در فصل تابستان تعداد فرودگاه های بیشتر از این کشور به سمت مارماریس پرواز دارند. به طور متوسط ساعت پرواز از فرودگاه دالامان تا فرودگاه های کشور انگلیس ، بین 4 ساعت تا 4 ساعت و نیم می باشد.

خطوط هواپیمایی که از انگلستان به فرودگاه دالامان پرواز دارند به شرح زیر می باشد :

توماس کوک خطوط هواپیمایی (Thomas Cook Airlines) ، تامسون ایرویز (Thomson Airways) ، بریتیش ایرویز (British Airways) ، خطوط هوایی پگاسوس (Pegasus Airlines) ، هواپیمایی پادشاه (Monarch Airlines) ، ایزی جت (easyJet) و JET 2

درباره فرودگاه دالامان مارماریس:

فرودگاه دالامان مارماریس با حروف اختصاری (DLM)  معرفی می شود. در نزدیکی فرودگاه استراحتگاهی وجود دارد تا توریست ها بتوانند خستگی در کنند. فرودگاه دالامان به دو پایانه تقسیم شده است ، یکی از پایانه ها مخصوص پروازهای بین المللی می باشد و پایانه دیگر ویژه پروازهای داخلی است. کسانی که مایل باشند از فرودگاه به جاهایی که می خواهند بروند ، می توانند توسط تاکسی و وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

MARMARIS_CITY_TURKEY_فرودگاه های نزدیک مارماریس_فرودگاه دالامان و فرودگاه میلاس بدورم می باشد . شباویز پرواز مجری اصلی تورهای مارماریس ترکیه می باشد .

نظر