کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

قیمت بلیط پگاسوس به استانبول

قیمت بلیط پگاسوس به استانبول

برای کسب اطلاعات بیشتر برای قیمت بلیطهای پگاسوس به مقصد شهر استانبول ترکیه بهتر است با دفتر شباویز تماس بگیرید و با کانترهای مربوطه صحبت کنید .

88610830 - 021

شرکت هواپیمایی پگاسوس به دلیل کلاس بندی صندلی های پروازی ، تاریخ های متفاوت ، ... قیمت های متفاوتی ارائه می کند. به دلیل که در صفحه ای دیگر در آن صحبت شده پیشنهاد می شود که بلیط های پگاسوس را به صورت آنلاین نخرید . اگر به درستی از شرایط خرید آنلاین باخبر هستید ، می توانید از خدمات آنلاین استفاده کنید. در غیر این صورت رزرو بلیط و خرید بلیط پگاسوس را به مجموعه با تجربه شباویز بسپارید .

shabaviz_experience_پگاسوس_شباویز_نماینده_فروش بلیط پگاسوس_ملاصدرا

شما عزیزان می توانید جزئیات خرید بلیط پگاسوس به همراه کسب اطلاعات در مورد شرایط بار ، کترینگ ، حمل حیوانات در هواپیما ، گم شدن چمدان و وسایل مسافر ، آسیب دیدن چمدان و و سایل مسافر ، 7 علتی که نباید بلیط پگاسوس را آنلاین خرید ، تاریخچه هواپیمایی پگاسوس ،  سوالات متداول در مورد پگاسوس .... در سایت شباویز پیگیری کنید.

شرکت هواپیمایی پگاسوس یک شرکت low coast می باشد. این شرکت به دلیل پرواهای سر وقت خود شهرت خوبی دارد. باید توجه داشت که ممکن است هر گونه تغییر در بلیط پگاسوس شامل جریمه باشد. لطفا در زمان رزرو بلیط به درستی تاریخ مسافرت و تعداد نفرات ، صحت املای اسم و فامیل و به طور کلی تمامی شرایط را با دقت چک بفرمایید.

مسیرهای داخلی هواپیمایی پگاسوس:

آدانا . آنتالیا . بالی کسیر . باتمان . بدروم . مارماریس . دیارباکر . الازیر . ارزوروم . قاضی انتپ . هاتای . ازمیر .کایسری . قونیه . مالاتیا . موش . نوشهیر . سامسون . وان. قبرس شمالی

 قیمت بلیط پگاسوس برای مقصد های استانبول ، مارماریس ، ازمیر ، بدروم و ... به صورت آنلاین و لحظه ای برآورد می شود. از کسانی که مایل به رزرو بلیط های پگاسوس هستند خواهشمندیم که برای محاسبه قیمت مسیرهای داخلی پگاسوس با دفتر شباویز تماس بگیرند. 88610830 - 021

نظر