کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

هتل حیات ریجنسی

هتل ۵ ستاره حیات ریجنسی (HYATT REGENCY) یک هتل شیک با امکانات متنوعی مانند زمین پاتیناژ, استخر , رستوران زیبای گردان و اتاق های لوکس مشرف به خلیج فارس یکی از بهترین هتل های دبی برای اقامت است.

فاصله هتل ۵ ستاره حیات ریجنسی (HYATT REGENCY) تا بازار طلا در دبی فقط ۵ دقیق به صورت پیاده است مرکز تناسب اندام هتل حیات ریجنسی دارای یک ورزشگاه مدرن، چند زمین تنیس ویک زمین گلف زیبا با ۹ گودال میباشد. مرکز زیبایی و ماساژ هتل نیز انواع مختلف روش های ماساژ درمانی را به علاقه مندان این طب سنتی ارائه میدهد. هتل دارای ۵ رستوران است که از این میان این رستوران ها Al Dawar، تنها رستوران گردان (چرخنده) شهر دبی می باشد تریا و کافه هتل نیز به سرو انواع نوشیدنی میپردازد و انواع موسیقی ها در تریا Carpenter، لب خوانی میشوند.

هتل به حیات ریجنسی Palm Deira مشرف بوده و ۱۵ دقیقه با اتومبیل تا فرودگاه بین المللی دوبی فاصله دارد.

درهتل ۵ ستاره حیات ریجنسی دبی رستورانی به نام شهرزاد که یکی از رستوران های لوکس و زیبای ایرانی است در بین چند رستوران دیگر این هتل فعالیت میکند. این رستوران یکی از معدود رستوران هایی است که موفق به کسب جایزه شده است .این رستوران با چنین موضوع زیبایی غذاهای ایرانی را در فضای قصرهای پر ابهت شرقی و رمزآلود سرو میکند و ظروف زیبا و دکوراسیون شرقی با بوی نان داغ و تازه مسطح ایرانی و انواع کباب ها و غذاهای دریایی و میوه جات وسبزیجات و دسرها در هم آمیخته شده تا فرهنگ غذایی ملت ایران و سنن زیبای سفره ایرانی را به تماشا گذارده و لذت غذاها را با فرهنگ و سنن این مرز و بوم در یاد ها و خاطره ها زنده نگه دارد .موسیقی زنده نیز در این بین نقش مهمی در این القای فرهنگی ایفا میکند .در تمامی محیط رستوران پنجره های مشبک قهوه ای و چوبی و قالی های ایرانی و چلچراغ های قدیمی قلمکار اصفهان به چشم میخورد . برای علاقمندان فضای بالکن هم دارای چیدمان مخصوص میباشد . در این رستوران , سرو غذا به صورت خانوادگی و سنتی و وی آی پی و هم به صورت معمول انجام میگیرد .فضایی محصور با پرده برای پذیرایی از بانوان در این رستوران تدارک دیده شده که در مواقع لزوم پرده ها میفتند و حریم میهمانان حفظ و از دیگر میهمانان رستوران جدا میگردد .رای اوقاتی که هتل و رستوران شلوغ و مملو از مسافر است و میهمانان منتظر خالی شدن میز هستند , حجره هایی فراهم شده که نشستن و انتظار کشیدن هم دز آنجا خالی از لطف نیست .درهای ورودی پرنقش و نگار با چیدمان و دکوراسیونی شرقی , ورود شما را به قصر شهرزاد خوشامد میگویند و به شما یادآوری میکنند که در این فضا حکایاتی را خواهید شنید که در هیچ کجای دیگر نشانی از آن ها نیست و نخواهد بود .

شباویز پرواز ارائه کننده هتل حیات ریجنسی می باشد .

0001_hyatt_regency_deira_dubai

0002_hyatt_regency_deira_dubai

0003_hyatt_regency_deira_dubai

0004_hyatt_regency_deira_dubai

0005_hyatt_regency_deira_dubai

0006_hyatt_regency_deira_dubai

0007_hyatt_regency_deira_dubai

0008_hyatt_regency_deira_dubai

0009_hyatt_regency_deira_dubai

0010_hyatt_regency_deira_dubai

0011_hyatt_regency_deira_dubai

0012_hyatt_regency_deira_dubai

0013_hyatt_regency_deira_dubai

0014_hyatt_regency_deira_dubai

0015_hyatt_regency_deira_dubai

0016_hyatt_regency_deira_dubai

0017_hyatt_regency_deira_dubai

0018_hyatt_regency_deira_dubai

0019_hyatt_regency_deira_dubai

0020_hyatt_regency_deira_dubai

0021_hyatt_regency_deira_dubai

0022_hyatt_regency_deira_dubai

0023_hyatt_regency_deira_dubai

0024_hyatt_regency_deira_dubai

0025_hyatt_regency_deira_dubai

0026_hyatt_regency_deira_dubai

0027_hyatt_regency_deira_dubai

0028_hyatt_regency_deira_dubai

0029_hyatt_regency_deira_dubai

0030_hyatt_regency_deira_dubai

نظر