کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

هتل رینگ بیچ

هتل 5 ستاره RING BEACH ANTALYAکنار ساحل بوده و ساحل اختصاصی دارد  . علاوه بر آن استخر های سرپوشیده و استخر فضای باز و امکانات آبگرم هم برای ارایه به میهمانان خود دارد . 

تمام اتاق ها در هتل  RING BEACH  آنتالیا  مجهز به حمام خصوصی با سشوار نیز در اتاق های استاندارد هتل است .  برخی از سوئیت های بزرگ منظره دریا را دارد . 

صبحانه هتل رینگ بیچ کمر آنتالیا به صورت بوفه سرو می گردد . رستوران بوفه هتل هر دو مدل غذاهای محلی و بین المللی را سرو مینماید و شما میتوانید بنا به سلیقه و میل خود هر کدام از انواع غذاها را انتخاب و سفارش دهید . در ضمن لابی و بار استخر خدمات نوشیدنی را به میهمانان ارایه می نمایند . 

اینترنت رایگان Wi-Fi را در کل هتل در دسترس است. امکانات آبگرم شامل یک حمام ترکی، استخر سرپوشیده و سونا. خدمات ماساژ نیز می تواند فراهم شود.

هتل RING BEACH ANTALYA , KEMER کمتر از 25 دقیقه با ساحل معروف کونیالتی آنتالیا با ماشین فاصله دارد و فاصله آن تا فرودگاه آنتالیا چیزی حدود 40 کیلومتر است . 

این هتل از نظر کیفیت غذا و تنوع غذایی بسیار موفق و خوب عمل کرده است به نحوی که نظرات مسافرین آنها نشان از رضایت بالای مسافرین از غذاهای هتل دارد . تمیزی اتاقها مورد تایید بسیاری از مسافرین است ساحل اختصاصی کوچک ولی سایت بتوان گفت تا حدودی خصوصی آن بسیار مناسب و خوب برای گردشگرانش بوده است .

Image00001

Image00009

Image00002

Image00003

Image00004

Image00005

Image00006

Image00007

Image00008

نظر