کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

هتل ریکسوس پرمیوم دبی

هتل زنجیره ای ریکسوس پرمیوم در دبی نیز شعبه داردو جزو هتل های 5 ستاره ی بی نظیری است که در منطقه ی جمیرا واقع شده است  هتل ریکسوس پرمیوم دبی دارای 414 اتاق بزرگ و سوئیت  مدرن است که امکاناتی مطابق با ویژگی های طراحی معاصر برای مسافرینی که در انتخاب هتل خود به دنبال لوکسی هستند دارد . هتل  ریکسوس پرمیوم دبی دارای ساحل خصوصی نیز می باشد .2


1


هتل ریکسوس پرمیوم دبی با 35 سال سابقه دارای بزرگترین چرخ و فلک جهان می باشدو در نزدیکی مراکز خرید شبانه روزی دبی مانند  THE WALK و MARINA MALL  واقع شده است .

طراحی بی نظیر هتل با کریستال منظره ی زیبایی به شهر بخشیده است هتل ریکسوس پرمیوم دارای دو منظره می باشد که بعضی از اتاق ها روبه آسمان خراش ها بوده و برخی رو به چرخ و فلک و ساحل دبی می باشند .

16_1

18_1

1710

11_1

9

در هتل  ریکسوس پرمیوم انواع غذاهای بین المللی سرو می شود و جالب است بدانید هتل ریکسوس پرمیوم محل برگزاری کنفرانس های هنری و مهمانی ها می باشد .

تمامی اتاق های هتل ریکسوس پرمیوم دارای تلویزیون ال سی دی ، بلوتوث ، پنجر ه های کف تا سقف و دارای تهویه مطبوع هستند که با اقامت در این هتل می توانید خستگی کار را از تن به در کرده و در کمال آرامش استراحت کنید .

هتل ریکسوس پرمیوم در قلب  و مرکز جمیرا دبی قرار دارد و در نزدیکی تمام جاذبه های اصلی شهر مانند دبی مارینا ، بازار امارات و جبل علی قرار دارند اتوبوس رایگان نیز از هتل به مراکز خرید موجود است .

5

7

6

3


نظر