کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

هتل صدف

هتل صدف واقع در قلب مراکز تجاری و فرهنگی از هتل های 3 ستاره ی دبی است که در دیره واقع شده است همجنین ایستگاه متروی اتحادیه در نزدیکی هتل قرار دارد.

هتل صدف یکی از هتل های 3 ستاره ی بسیار خوب دبی می باشد که با هزینه ی بسیار کم و امکانات بسیار زیاد می توان در آنجا اقامت گزید

مهمانانی که به دنبال ورزش و تفریح نیستند می توانند از استراحت در استخر لذت ببرند

از امکانات هتل می توان به موارد زیر اشاره کرد :

استخر روباز

سالن بدنسازی

جکوزی

سونا

هتل صدف تمامی کارکنان تلاش خود را می ککتد که اقامتی بی نظیر را برای شما رقم بزنند و البته می توان گفت امکانات هتل صدف از آنچه انتظارش را دارید فراتر است و به شما این اطمینان داده می شود که اگر به هر دلیلی از جمله کسب و کار یا تفریح مهمان هتل صدف باشید با رضایت کامل برمی گردید .

هتل صدف خدمات خوب را ذدر یک محل عالی و  مرکزی ارائه می دهد هتل فاصله ی بسیار کمی تا مراکز خرید مانند بازار مرشدو  بازار معروف طلا برسید  با چند دقیقه پیاده روی به مرکز خرید الغریر و خیابان الریققا میرسید که در انجا شما می توانید رستوران ها و کافی شاپ های زیادی مطلبق با سلیقه ی خود پیدا کرده و لذت نوشیدن چای یلا قهوه را در انجا تجربه کنید .

 یک مرکز کسب و کار مجهز در هتل Sadaf  در دسترس است .

 هتل صدف خدمات شاتل رایگان به ساحل و و مرکز شهر ارائه می دهد ، رستوران و غذاهای بین المللی و سرویس 24 ساعته در هتل در دسترس است این منطقه همچنین برای خرید بسیار محبوب است و یکی از مارک های محبوب به اسم نایک نیز در نزدیکی هتل قرار گرفته است .

1

2

3

8

9

7

نظر