کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

چگونه به مارماریس سفر کنیم؟

مارماریس_آژانس شباویز_تور مارماریس_سفرنامه مارماریس_سفر به مارماریس_هتل های مارماریس_بهترین هتل های مارماریس_تور مارماریس_تور مارماریس تابستان _شباویزمجری اصلی تورهای مارماریس


مارماریس سفر به بهشت ترکیه

شاید بهشت ترکیه برازنده شهر زیبا و سر سبز مارماریس باشد .ولی امروز درباره مارماریس صحبت نخواهیم کرد، ما امروز درباره چگونگی سفر به مارماریس صحبت خواهیم کرد.

در منطقه مولا ودر کنار دریای اژه قرار گرفته است . فرودگاه شهر مارماریس به نام دالامون می باشد در فاصله 01:10دقیقه از شهر مارماریس قرار گرفته است .فرودگاهای دیگر و نزدیک به این شهر فرودگاه میلاس شهر بدروم و فرودگاه ازمیر می باشد که فاصله هردو فرودگاه به شهر مارماریس 3:30 دقیقه می باشد.در ایام نوروز و تابستان هر هفته پروازهای منطمی به فرودگاه ازمیر به طور مستقیم و به فرودگاه میلاس از طریق ادانا انجام می گیرد .معمولا هیچ پروازی از تهران به دلامون انجام نمی شود و لی همه روزه پرواز از طریق استانبول به دالامون انجام می شود .


مارماریس_آژانس شباویز_تور مارماریس_سفرنامه مارماریس_سفر به مارماریس_هتل های مارماریس_بهترین هتل های مارماریس_تور مارماریس_تور مارماریس تابستان _شباویزمجری اصلی تورهای مارماریس

پرواز به مارماریس در ایام نوروز و تابستان از طریق فرودگاه ازمیر :

  • در این شیوه پرواز از تهران به ازمیر بصورت مستقیم  به مدت 02:45 دقیقه پرواز و سپس مسافر با طی 03:30 دقیقه ترانسفر زمینی به مارماریس می رسد.

پرواز به مارماریس در ایام نوروز و تابستان از طریق فرودگاه میلاس بدروم:

  • در این شیوه مسافر از تهران باطی 02:45 دقیقه به فرودگاه ادانا و پس از 45 دقیقه توقف در فرودگاه ادانا به فرودگاه میلاس پرواز می کند طول پرواز با احتساب توقف در ادانا 03:45 دقیقه می باشد و سپس مسافر با طی 03:30 دقیقه ترانسفر زمینی به شهر مارماریس می رسد

پرواز به مارماریس در طول سال:

  • در این شیوه مسافرین می توانند همه روزه از طریق استانبول و در ادامه مسیر به دلامون پرواز می کنند و بعد از طی حدود 01:10 دقیقه به شهر مارماریس می رسند .

مارماریس_آژانس شباویز_تور مارماریس_سفرنامه مارماریس_سفر به مارماریس_هتل های مارماریس_بهترین هتل های مارماریس_تور مارماریس_تور مارماریس تابستان _شباویزمجری اصلی تورهای مارماریس بر روی هر عبارت زیر کلیک کنید می توانید نقشه را با دقت بسیار زیاد مشاهده کنید.

در ادامه چند تا از بهترین هتل های مارماریس را معرفی می کنیم :

هتل هیلتون دالامان مارماریس

هتل هیلتون دالامان پنج ستاره (HILTON DALAMAN) با فرودگاه بین المللی دالامان 15 کیلومتر فاصله دارد.هتل هیلتون دالامان 650 متر ساحل اختصاصی دارد .رستوران های متفاوتی در هتل فعالیت دارند.

جهت مشاهده فیلم هتل هیلتون دالامان کلیک کنید.

هتل هیلتون دالامان مارماریس_شباویز پرواز

هتل هیلتون دالامان مارماریس

از جمله امکانات هتل هیلتون دالامان مارماریس به موارد زیر اشاره می کنیم :

10 استخر (استخر اصلی ، استخر دلوکس ، استخر سرپوشیده )  ،  کلاب برای کودکان ، 23 رستوران و بار ، 6000 متر مربع اسپا با بخار ، حمام ترکی ....

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر هتل هیلتون دالامان اینجا کلیک کنید .

هتل هیلتون دالامان مارماریس_شباویز پرواز

هتل سنتیدو اورکا لوتوس مارماریس

هتل سنتیدو اورکا لوتوس (HOTEL SENTIDO ORKA LOTUS)  در فاصله ی 6 کیلومتری از مرکز شهر قرار دارد.انواع اتاق های هتل سنتیدو لوتوس دبل ، خانوادگی ، سوپریور می باشد.اتاق ها شامل تلفن مستقیم ، تهویه مطبوع ، تلویزیون ، حمام با وان ، سشوار ، بالکن ، مینی بار و صندوق امانات (شارژ) می باشند.

جهت مشاهده فیلم هتل سنتیدو لوتوس کلیک کنید.

هتل سنتیدو اورکا لوتوس _ شباویز پرواز

هتل سنتیدو اورکا لوتوس مارماریس

هتل سنتیدو اورکا لوتوس _ شباویز پرواز

هتل الگانس مارماریس

هتل پنج ستاره و ساحلی الگانس مارماریس (hotel elegance) یکی از بهترین هتل های ساحلی مارماریس می باشد. مسیر رفت و آمد به مرکز شهر از این هتل بسیار راحت می باشد.

لطفا برای مشاهده فیلم هتل الگانس اینجا کلیک کنید.


هتل الگانس مارماریس

شباویز پرواز ارائه کننده هتل الگانس مارماریس در فصل های متفاوت می باشد. جهت مشاهده تصاویر هتل الگانس مارماریس در اینجا کلیک کنید .

هتل الگانس مارماریس _ شباویز پرواز

هتل الگانس مارماریس _ شباویز پرواز

معرفی چند تا از مکان های دیدنی شهر مارماریس :

هیداس :

خرابه ای حصار  هیداس در 35 کیلومتری مارماریس و بروی جاده Erine - Bybassion قرار دارد. در جنوب این خرابه ها یک آرامگاه دیده می شود. در 3 کیلومتری هیداس نیز یک برج نگهبانی ساحلی و چند گور بروی این برج قرار دارد. قصه باستانی هیداس در تفریحگاه سلیمیه واقع در شمال جزیره بوزبورون قرار دارد.

آموس :

به خرابه های آموس باستانی می توان از شمال غرب گردشگاه کوملوبوک و از تپه ای آثارجیک نامیده می شود رفت و آمد نمود. آموس از یک تئاتر ، پرستشگاه و پایه چند مجسمه بر روی یک تپه تشکیل شده است. اطراف آموس به حصارهایی متعلق به همان دوران محصور شده است. تئاتر آموس که دومین تئاتر از 3 تئاتر ساحل مقابل رودوس است امروزه در وضعیت خوبی می باشد و می توان جایگاه ها ، دیواری های کناری و 3 اتاق صحنه را از یکدیگر تفکیک نمود. در حفاریهای انجام شده توسط پروفسور bean در سال 1948 ، شرایط 3 اجاره نامه متعلق به حدود سال 200 پیش از میلاد در چهار لوح سنگی بدست آمده است.

Cedrea (کلئو پاترا و یا جزایر شهری) :

شامل جزیره کاخ (جزیره کلئوپاترا ) جزیره میانی و جزیره کوچک می باشد.در جزیره کاخ از دوران روم بجای مانده تفریحگاه Cedrea قدیم دیده می شود. از دور دست ها نیز خرابه های حصارها بسهولت دیده می شود. در گردشگاه کوچک سمت شمال غربی جزیره ، یک پلاژ جالب وجود دارد که بنا به روایات محل شنا کردن کلئوپاترا بوده است. طبق افسانه ها این پلاژ کوچک محل شنا کردن کلئوپاترا و مارک آنتونیوس بوده و شن های ساحل آن بوسیله کشتی از آفریقا آورده شده است. طبق روایات این شن هم اکنون فقط در مصر دیده می شود. خرابه های بناهای محصور با حصارها که در بخش شرقی جزیره کاخ قرار دارد متعلق به دوره روم می باشد.بنای تئاتر کوچک وضعیتی بهتر از سایر دارد .بر روی پایه های پرستشگاه آپولون متعلق به DOR ها ساخته شده در قرون بعدی یک معبد مسیحی ساخته شده است. در سمت غربی جزیره کاخ یک آگورا وجود دارد. طبق بعضی کتیبه ها در این محل جشنواره دو میدانی به افتخار آپولون Apollon برگزار میشده  است. آثار نکروپول جزیره کوچک و سر ستونها نیز قابل مشاهده است.

جزایر مارماریس _ جاذبه های مارماریس_ شباویز پرواز چارتر کننده تورهای مارماریس

آبشار تورگورت :

از جاده روستای تورگوت که در 35 کیلومتری مارماریس قرار دارد با یک پیاده روی 15 دقیقه ای می توان به این آبشار که از ارتفاع 10 متری سرازیر می شود رسید.

قلعه مارماریس :

این قلعه که به نظر می رسد از سوی ion ها ساخته شده باشد در دوره اسکندر کبیر بازسازی شده و از طرف سلطان سلیمان قانونی در اثنای مسافرت به رودوس در سال 1522 به وسعت زیادی توسعه یافته و تعمیر گردیده است. از بالای قلعه می توان در  شب و روز مناظر بدیع مارماریس را مشاهده نمود.

قلعه مارماریس _ شباویز پرواز

">مراکز خرید :

مغازه ها و فروشگاه ها در مارماریس سرپوشیده و سرباز هستند شما با قدم زدن در شهر مارماریس می توانید خرید های خوبی کنید . اجناس چرم و جیر عالی ، لوازم مسی و برنجی ، جواهرات و سایر اشیایی که از عقیق ساخته شده اند را در این مکانها پیدا می کنید. در بین صنایع دستی زنان ، مشهورترین آنها  انواع سوزن کاری را می توان در مارماریس پیدا نمود. همچنین عسل با طعم کاج و صنوبر عالی هم می شود در آنجا پیدا کرد.جهت مشاهده تصاویر مراکز خرید کلیک کنید.

مراکز خرید مارماریس_ شباویز پرواز

کلمات کلیدی :

هتلهای مارماریس | سفرنامه مارماریس | مراکز خرید مارماریس | شباویز پرواز چارتر کننده تورهای مارماریس : 88610830 - 021 | جاذبه های مارماریس  | فیلم های شهر مارماریس |نظر
  • محمد ۲۴ دى ۱۳۹۶

    مطالب خوبی دارید

  • هانیه ۱۲ مهر ۱۳۹۶

    ممنون