کانال تلگرام شباویز
×

منــــــو

جهت دریافت رایگان آخرین تورها در ایمیل خود عضو شوید.

کلوپ مسافرین شباویز

سلام به کلوپ مسافرین شباویز خوش آمدید . شرکت خدمات مسافرتی شباویز پرواز جهت اطلاع رسانی تورهای خود اقدام به راه اندازی سیستم هوشمندکرده است.

 هدف  از این امر دسترسی سریع مشترکین  به نرخهای مناسب تورهای لحظه آخر است.شما هم اگر دوست دارید که در لحظه از تورهای لحظه آخر با خبر باشید لطفاً ثبت نام کنید.

نظر
  • وحید صابری ۰۴ شهريور ۱۳۹۶

    با تشکر از تیم متخصص و کاردان شباویز مخصوصا خانم زمانی که با راهنماییهای کاملشون و صبر تحملشون در مقابل پرسشهای مسافرین بهترین شرایطو برای خرید فراهم میکنم

  • سمیه افچنگی ۳۱ مرداد ۱۳۹۶

    باسلام خدمت شرکت شباویز من میخواستم تشکر کنم بابت عدالتی که این شرکت در مسابقه ای که میزارن دارن تشکر کنم من الان برنده مسابقه خاطره نویسی شدم وجالب تر اینکه که عید سال قبلم نفر اول برنده ها خواهر زادم بود و نفر دوم پسر عمه همسرم من هیچ وقت دیدگاه خوبی به این مسابقه ها نداشتم ولی از وقتی با این شرکت اشنا شدم دیدم همه مثل هم نیستن و ارگانهایی هم هستن که درستکار باشن در اخر بازم از این شرکت کمال تشکر و دارم

  • رضا مقتدری ۱۷ تير ۱۳۹۶

    با سلام . بنده با اینکه دسترسی به آژانس بطور مستقیم و حضوری نداشتم و از شهرستان اقدام نموده بودم ، ولی کارکنان محترم آژانس(بلاخص سرکار خانم راد) بصورت تلفنی و اینترنتی در کمترین زمان ممکن مقدمات سفر ما را فراهم نمودند. که کمال تشکر را داریم .